Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha épp akkor jön...

Mit tegyek ha épp akkor jön meg? (Tovább lent)

Figyelt kérdés
A héten megyek élményfürdőbe..de ezen a héten meg is kéne jönnie! (1 éve van meg, 13 éves leszek ) és félek, hogy pont aznap fog megjönni..anyukám már szóba hozta, hogy várjuk meg mig elmulik, de azóta már meg is tervezték a pontos napot..attol félek aznap jön meg, és várni kell jövő hétig..pedig minden ugy van megtervezve..és tampont sose használtam...és mit tegyek ha épp mikor bennvagyok egy medencébe, akkor jön meg? SOS! Köszönöm előre is a válaszolókat

2015. aug. 3. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél mini tampont.
2015. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tampon nelkul nem nagyon tudsz bemenni furdeni:(

vagy betet es csak napozol, de szurkolok!

2015. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem tudok addig sehol beszerezni, mert holnap megyek, és még sosem használtam

Köszönöm hogy szurkolsz.:'( ❤

2015. aug. 4. 08:20
 4/6 anonim válasza:
Velem is volt ilyen helyzet.. Használj betétet és csak napozz vagy olvass az árnyékban, vagy valami.. Tampon első próbálkozásra nem biztos hogy menni fog, szóval szerintem ne a fürdőbe próbáld ki először:/ (Meg írtad hogy amúgy sincsen rá lehetőséged úgyhogy csak a pihi marad:/) Ha meg nem jön meg, akkor nyugodtan fürödj.. Viszont ha bármi szokatlant érzel akkor gyere ki a medencéből, és menj mosdóba:O
2015. aug. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utolsónak

Csak az a helyzet, hogy kicsit ritkán jutok el, mer nem mindig van időm, és szeretnék fürdeni is :(

2015. aug. 4. 21:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Időnk, bocsánat, elirtam 😃
2015. aug. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!