Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok, hüvelygomba?

Mit gondoltok, hüvelygomba?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 1 hete voltam strandon, tamponnal fürödtem, és fürdés után pár nappal viszkető érzést éreztem lent. nem folyamatosan, de naponta tapasztaltam. hétvégén hazajött a barátom, a közösülés fájdalmas volt a hüvelybemenetnél, aztán égett utána is + a szeméremajkak is. Lehetséges, hogy gomba? Lactofeel használ, vagy mit ajánlotok? Nőgyógyászhoz nem akarok menni, mert kb fél évig kezeltek tavaly ezzel, és hiába volt rengeteg orvosnál szedtem be sok vackot, NEM MÚLT EL SEMMITŐL! nem akarok feleslegesen megint antibiotikumot enni tonnaszámra, maximum ha minden kötél szakad.
2015. aug. 2. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem gomba. A Lactofeel akkor nem fog használni, az nem erre való. Ha egyelőre nem akarsz dokihoz menni, akkor próbáld ki a Gynoxin hüvelykúpot, nekem az használ, a Canesten kúp nem, de azt is kipróbálhatod.

Azért ha nem múlik el azoktól sem (nem azonnal hatnak, kb 2-3 nap, míg teljesen elmúlik), akkor azért menj dokihoz mindenképp!

2015. aug. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Ha belegondolok, nem biztos, hogy gomba, mert nem írtad, hogy van folyásod! Lehet, hogy egy fertőzés. Midnenesetre a hüvelykútól bajod nem lesz, max nem használ, akkor nem ez a probléma.
2015. aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves válaszadó. Igen, tényleg kifelejtettem, sajnos van folyásom is :/
2015. aug. 2. 18:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha túrós kicsit és büdös, akkor szinte biztos hogy gomba.
2015. aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
mindkettő igaz rá. akkor jól sejtettem, volt már dolgom ilyesmivel.
2015. aug. 2. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Gomba!

Canesten combi kell rá.

2015. aug. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!