Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire probléma ez menstruác...

Mennyire probléma ez menstruációnál?

Figyelt kérdés
11 éves korom óta menstruálok, most 20 vagyok. A ciklusom 25-33 nap. A legtöbb esetben amikor megjön hányok, erős fájdalmaim vannak, szédülök, nem tudok rendesen mozogni de egyhelyben sem maradni és elsápadok. Van hogy nem tudok rendesen beszélni hanem csak nyögdécselek. Nagyon hasonlítok ilyenkor egy réegre aki még beszélni sem tud. Szerencsére a fájdalmon kívül minden más csak az első napon fordul elő. Végül pedig vérzésem kb 4-6 nap között változik. Nőgyógyásznál még nem voltam, mert bevallom félek elmenni. Úgy terveztem csak akkor megyek ha muszály.

2015. aug. 1. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez lehet stressztől, esetleg valamilyen allergiától, de leginkább stressz. Ettől függetlenül elmehetsz orvoshoz, mert lehet, hogy van valami baj, de szerintem nem muszáj rohanni, elég sok emberrel előfordul ilyen. Akkor menj gyorsan, ha ez a jelenség most kezdődött. Ha már évek óta így van, akkor nem kell kapkodni szerintem:)
2015. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az igazat megvallva már 8 éve tart ez nálam.
2015. aug. 2. 04:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Van ismerősöm akinek hasonló tünetei vannak, nekem is úgy görcsöl, hogy nem bírok kikelni egy napig. Neki az orvos azt monda, hogy a stressztől van, nekem valószínűleg attól is, de egy intolleranciának amit nálam nem rég vettek észre is okozhat ilyen tüneteket. (megint az első)
2015. aug. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!