Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha peteérésünk van, akkor is...

Ha peteérésünk van, akkor is szokott fájni a hasunk? Kb annyira mint amikor menseselünk? Meg peteérés mindig a 14 nap körül van? Akko ris ha elötte a mensim nem 28napra jött meg. Hanem 32?

Figyelt kérdés
2008. szept. 4. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ááá... ne hogy azt hidd, hogy ez percre pontos mindíg. Általában pé a ciklus közepén van, ami a 12. nap és a 16. nap között lehetséges. Van aki érzi van aki nem, de nem annyira erős az érzés mint mensikor. Egy pici szúrást én néha szoktam érezni, de nem mindíg. És előfordulhat spontán peteérés is. Akármikor.
2008. szept. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki érzi a peteérését, de lehet, hogy neked akkor is szokott fájni a hasad. A peteérés pedig mensi előtt két héttel szokott lenni, kb félidőben. Ha hosszabb a ciklusod, akkor valószínűleg nem a 14. napon van a peteérésed, hanem néhány nappal utána.
2008. szept. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mindig a 14. napon van. Ez függ a ciklus hosszától, stressztől, betegségtől is. Nekem volt, hogy a 21. napon volt. Az én tüneteim között is szerepel a nyilallás, hasfájás olyankor, meg átlátszó, több folyás.
2008. szept. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 32 napos a ciklusod,akkor kb a 16. napon van peteérésed.Általában a menstruációs fájdalmak erősebbek,mint a peteéréskor (esetleg) jelentkező fájdalmak,de nálam pont fordítva működik a dolog.A mensinek csak az 1.,max 2. napján fáj a hasam,de egyáltalán nem vészes, fájdalomcsillapító csak ritkán kell, peteéréskor viszont nagyon görcsölök :S állítólag ez normális.Ja ,és a két fájdalom nem igazán hasonlít,legalábbis nálam.
2008. szept. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!