Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek mennyi idő maradt ki...

Nektek mennyi idő maradt ki az első menzesz után?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Semennyi.

Ahogy megjött először, úgy minden hónapban megjött rendesen.

2015. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3 hónap. Utána 1 hónap. Onnantól mondhatni rendszeres volt.
2015. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 honap, aztan megint 2 honap, most meg nem tudom
2015. júl. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a válaszokat :) Még annyi kérdésem enne hogy akinek kimaradt 2-3 hónap,annak gyengébb volt?
2015. júl. 20. 16:54
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: nekem az elso nagyon hosszu volt(9 nap) vegig eleg sok verrel, aztan ket honap, a masodik az normalis, 6 napos elso 2 nap sok aztan kevesebb, megint 2 honap, aztan vegig eleg gyenge (eleg volt minden nap 3betet)
2015. júl. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem első mensi megjött Júni 26.-án, és a következő pedig Július 23-án :) 3 nappal kevesebb, mint egy hónap, de én örülök, hogy szinte teljesen beállt :) lehet, hogy ezekután lesznek összevissza ciklusok, de így az elsők majdnem hónap pontosan jöttek :)

Az első mensi amúgy 4 napig tartott, 5 napon már csak reggel volt kicsit véres a betét, aztán semmi :)

2015. júl. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!