Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szuz vagyok 3 hete nem jott...

Szuz vagyok 3 hete nem jott meg a menstruacio? Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Eloszor 2014. Dec 24. En jott meg az elso menstruaciom ra a kovetkezo menzesz napra pontosan 28 napra jott meg utana volt olyan is azt hiszem h 1-2 hettel kesobb vagy csak 3-4 nap csuszas.. 3 napja volt hogy nagyon fajt a hasam szinte egesz nap.. Szuz vagyok meg 14 eves es szerinetetk normalis hogy ennyi ideje nem jott meg? Mint lathattatok,irtam nem olyan regota menstrualok..
2015. júl. 19. 21:16
 1/5 anonim válasza:
persze, hogy normális. még nem állt be rendesen
2015. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Semmi, nagyon nagy valószínűséggel az ég világon semmi bajod nincsen. Ennyi idősen még félévekre is kimaradhat, az is normális, mivel nem állt még be a ciklusod.

A nagy meleg szintén befolyásolhat. De lehetsz kicsit felfázva/megfázva is.

Ha úgy érzed, hogy valami nincs rendben, inkább menj orvoshoz, de aggódnod semmiképpen sem kell!

2015. júl. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepena gyors valaszokat!:)
2015. júl. 19. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez így, akár 6 hónap is kimaradhat!
2015. júl. 20. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nekem 3 hónapig nem volt, orvoshoz is mentem vele, és megnyugtatott, hogy ez előfordulhat.
2015. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!