Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha menstruáltok, ti milyen...

Ha menstruáltok, ti milyen pózban szoktatok aludni?

Figyelt kérdés
Sajnos görcsölős típus vagyok és előfordult már egy párszor, hogy arra ébredtem, hogy iszonyatosan görcsöl a hasam. Ilyenkor ti milyen pózban alszotok, hogy kényelmes is legyen és ne feszüljön annyira a hasatok? Háton képtelen vagyok aludni, akkor nagyon fáj, feszül az alhasam, magzatpózban is. Valakinek esetleg tapasztalata?

2015. júl. 14. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Rajtam sajnos az alvási póz nem segít, kicsit tornázom a padlón, gurulászom, ilyesmi, de ha nem múlik a fájdalom, veszek be gyógyszert.
2015. júl. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én nem várok, mikor már kicsit érzem akkor beveszem aCataflamot mert csak az hat, mert ha várok akkor ugy felrösödik hogy mire beveszem meg el kezd hatni nagyon szenvedek, inkább megelőzőm.
2015. júl. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Tudod azt mondják hogy a görcsöt feloldja a forró fürdő szóval szerintem esténként a kádban vegyél egy forró fürdöt és ha 20 percig kb a forró fürdöben ülsz a kádban az segit és nem lesznek nagy körcseid maximum egy kicsi lesz. Remélem segitetem! :)
2015. júl. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Én is kipróbáltam a tornát, valamennyire segített, de végül maradt a gyógyszer. :-(
2015. júl. 23. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!