Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 14 éves vagyok a bal kisajkam...

Horváthrékacii kérdése:

14 éves vagyok a bal kisajkam nagyobb mint a jobb, olyan mintha ilyen libabőrös szerű lenne. Gondolkoztam azon hogy esetleg nőgyógyászhoz kell emiatt fordulnom mert nem tudom mitől lehet. És érdemes lenne e megműtetni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem érdemes. Sok nőnek nem egyformák az ajkai, mint ahogy a mellük sem egyforma. Nincs ezzel semmi probléma.
2015. júl. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ez TERMÉSZETES.
2015. júl. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%

Az enyém is hasonló.

Baloldalon olyan babás, jobboldalon pedig tipikus saláta punci kinézete van. :D

Ezzel igazából nem lehet mit kezdeni. Ilyen és kész.

Ha nagyon-nagyon zavar, akkor meg lehet műttetni, de szerintem még korai 14 évesen ilyenen agyalnod. És amúgy is még lehet, hogy felzárkózik hozzá a másik oldal, és aztán körülbelül hasonlóan fog kinézni mindkét oldalon a puncid.

De a műtétet csak akkor javasolnám, ha ez az apró testi hiba (ami igazából nem is hiba, és nem is tehetsz róla) kihat az önbizalmadra és romboló hatással van arra.

2015. júl. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is az egyik kijjebb van, mint a másik, még sose zavart senkit sem, nyugodj meg. Nem érdemes megműttetni, aki szeret, az úgy fog szeretni azzal együtt, ahogy vagy.
2015. júl. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!