Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire gondoljak? Utoljara...

Mire gondoljak? Utoljara februar 4. en jott meg .

Figyelt kérdés

Utoljara februar 4.en jott meg, akkor 2 napig tartott, megalt 2 napig aztan ujra meg jott, gyengen, 2 napig. Akkor hasznaltam eloszor tampont. Februar 18.an pedig elkezdett viszketni + feher, darabos folyas, paromnal is kandida tunetei jottek elo. Travogen kremet hasznaltunk, neki elmult nekem nem. Mostmar nem viszket inkabb csip es mintha fajna is ha hozza erek, es meg is van dagadva, mondjuk meg is volt. Ma ugy vettem eszre mintha a folyas kezdene sargulni. Mit csinaljak? :(

Holnap kene megjojjon, faj a mellem mint maskor.


2010. márc. 4. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A Candida és a hüvelygomba két különböző fogalom. Mostmár várd meg amíg elmulik a mencid és utánna menjél nőgyógyászhoz, hogy kezeljen ki rendesen. A krém csak kivül használ és eseti kezelés. Mivel a nőknek rövidebb a hűgycső nyillásuk, hamarabb feljutnak a bacik és a gombák is. Ezt tudom neked ajánlani. Na és a sárgás folyás szintén gombára utaló tünet azért viszketel is.
2010. márc. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mihamarabb nőgyógyász szakorvosi vizsgálat szükséges, nehogy a fertőzés tovább terjedjen, felfelé húzódjon.
2010. márc. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a pasiknak általában elég a krém, de a nőknek nem. nekik vagy szájon át szedhető, vagy hüvelybe helyezhető tablettát kell használniuk. sztem ne várd meg míg elmúlik a menzeszed, ha holnap nem jön meg, akkor menj el nőgyógyászhoz.
2010. márc. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!