Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Növekvő szemölcs. Mitől lehet?

Növekvő szemölcs. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Van egy (lógós) szemölcs a nemi szervemen, de már úgy ezer éve, nem is emlékszem mióta. Legutóbb megkérdezte a nődoki, hogy régóta ott van e? Mondtam, hogy igen és mondta, hogy akkor nem gáz. Viszont ma észrevettem, hogy elkezdett nőni. Alapból zavar a mérete, de annyira nem foglalkoztam vele. Most viszont nagyobb lett és pirosabb is. Ez mitől lehet? Sajnos leghamarabb szerdán van rendelés, hogy megnézessem, viszont most ideges vagyok miatta. Nemi életet nem éltem mostanság. Most elhatároztam magam, hogy le kéne szedetni, de abban sem vagyok biztos, hogy hova kéne ezzel menni.. Bőrgyógyászat, nőgyógyászat, sebészet?
2015. júl. 10. 20:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Most utánaolvasva inkább fibrómának tűnik.
2015. júl. 10. 20:46
 2/3 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyászat.. Szolizol esetleg? vagy nem napoztál mostanság?
2015. júl. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem. Sosem szoliztam es a napot is kerulom ezerrel.
2015. júl. 12. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!