Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki félt/fél...

Van itt olyan, aki félt/fél elmenni nőgyógyászhoz, mert korábban zaklatták szexuálisan?

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 01:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Én csak a nőgyógyászati protokollt élem meg zaklatásnak, hovatovább egészségileg is többet ártottak nekem a nőgyógyászaton, mint használtak.

Simán kikerülhető a nőgyógyászat: a bőr- és nemibeteggondozóban és az urológián a legtöbb vizsgálatot elvégzik - még sokkal kompetensebben és jobban is! - ami ezt a területet érinti. Milyen problémával mennél?

2015. júl. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Beszéltél erről a szüleiddel? Vagy apukád létesített veled párkapcsolatot netalán? Eltérő kultúrákban ez sokszor megesik.
2015. júl. 10. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1 A problémám az, hogy nagyon sokszor görcsöl a hasam meg fáj, és a menstruációm nagyon rég jött meg

#2 Dehogy beszéltem erről a szüleimmel, ők lennének az utolsók akiknek elmondanám. Apukámnak ehhez nincs köze..A lényeg annyi, hogy egy régi barátom, akiről álmomban nem gondoltam volna..kényszerített olyan szexuális tevékenységekre, amiket én nem akartam, végül megpróbált megerőszakolni, de az már nem ment neki.

2015. júl. 11. 01:25
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy nagyon rég jött meg?


Miért a szüleid lennének az utolsók, akiknek szólsz, ha panaszod van?:-o

2015. júl. 11. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig ez egy bűnöző és nem szabad futni hagyni!

Én szivesen elkísérlek a rendőrségre vagy ügyészségre.

2015. júl. 11. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát pont ma van 100 napja, hogy nem menstruáltam. Ami azt jelenti, hogy az utolsó 3 menstruációm kimaradt. 21 éves vagyok. Gondolom ez nem egészséges dolog és tudom, hogy orvoshoz kellene fordulnom vele. Az anyukámmal egyáltalán nem tudok a női dolgokról beszélni és nem is szeretném, hogy megtudják azt, ami már évekkel ezelőtt történt.
2015. júl. 11. 19:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát... ugyanannyira nem egészséges dolog, ami ebben a családban zajlik, és az, hogy nem jelented fel a bántalmazódat, mint hogy 70 napja késik a mensi...

És nincs a családban senki bizalmasod, akivel tudnál beszélni a betegségedről és elkísérne?...


Tudod, mit? Menj el egy hasi ultrahangra, azon sokminden látszik. Talán cisztád van.

Egyébként szűz vagy? Mert akkor úgysincsen hüvelyi manuális vizsgálat.

2015. júl. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nincs. sajna.

Majd megpróbálok akkor oda elmenni. Az vagyok egyébként.

2015. júl. 12. 21:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán nézz vlmi női dokit magadnak -
2015. aug. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hol kéne?
2015. aug. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!