Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Október közepén jött meg...

Október közepén jött meg először a menzeszem, kb 7 napig tartott. Azóta nem jött meg. Mikor érdemes orvoshoz fordulni vele?

Figyelt kérdés
Az a fehéres sárgás folyadék van. Pajzsmirigy alultermelésem van, Letroxot szedek rá, de nagyon sokáig nem szedtem, most nemrég kezdtem el újra szedni. Összefügghet, hogy nem szedtem a gyógyszerem? Nagy bajom lehet belőle? Most nyáron júniusban töltöttem a 14. életévemet.

2015. júl. 9. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem szólj anyukádnak!

Egyébként szerintem lehet attól is, meg akinek még nem rendszeres hanem az elején jár lehetnek ki maradások de ennyiről még nem hallottam

Mindenesetre amint mondtam szólj anyukádnak!

2015. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első menzesz után én vagy egy évig nem láttam a következőt. Ne pánikolj, tény, hogy a menzesz első két-három évében a dolog totál kiszámíthatatlan és össze-vissza jön meg. Ez azért van, mert a hormonháztartásod még nem stabil. Hónapok maradhatnak ki, aztán egyszercsak jön valami, aztán mégse, aztán megint szünet... ez ilyen az elején, nyugi, semmi baj nincs veled.


30/N

2015. júl. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyukám is tudja, de ő csak korhol az miatt, hogy nem szedtem, és ráfogja...
2015. júl. 10. 09:14
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) még várok egy kicsit, csak azért ijedtem meg mert a suli védőnő fél év kihagyás után orvoshoz küld.
2015. júl. 10. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!