Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt olyan orvosi vizsgálat,...

Volt olyan orvosi vizsgálat, ahol bugyi-melltartóra, vagy bugyira kellett vetkőzni, és nem számítottatok rá? (üzemorvos, suliorvos? )

Figyelt kérdés

2015. júl. 8. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szamitottam ra, mert eleg gyakori.
2015. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekem pont idén a suliorvos még a melltartót is levetette. 12 éves vagyok
2015. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekünk is levetették a melltartót 13l
2015. júl. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Nálunk nem igazán,felöltözve bementünk az orvoshoz és csak felül kellett levetkőzni,de iskolába ma már gyakori hogy alsóneműre kell vetkőzni orvosi vizsgálaton.


A lényeg hogy ha szégyenlős vagy akkor nyugodtan megteheted hogy csak bent az orvosi szobába vetkőzöl le alsóneműre.

És mindenképpen egyenkénti vizsgálatot kérjetek.


Én durvább vizsgálatokat és vetkőzéseket is hallottam vannak iskolák ahol a bugyit is le akarták vetetni a lányokkal is,de ez nem kötelező,ha bármi ilyen vagy mások előtti vizsgálat lenne akkor határozottan szólni kell és nem hagyni magad hogy egyenkénti vizsgálatot szeretnél és nem járulsz hozzá a bugyi levételéhez,de minden más vizsgálatot természetesen elvégezhetnek.


Fiúknál még gyakoribb hogy a boxert levetetik velük és azt akarja az orvos hogy a fitymájukat húzzák előtte hátra.Na ez sem kötelező,csak nem szabad gyávának lenni,hanem meg kell mondani hogy nem.


Határozottnak kell lenni és nem engedni nemtől függetlenül hogy a bugyi/boxer tájékán kutassanak.

2015. júl. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
17%
Nekünk 6.ba 4 mentünk be egy szobába 2 fiú és 2 lány lekellett venni mindent a fiúk farkát előttünk nézték meg az egyiknek felállt a farka mert miközben az ő farkukat nézte az orvos közben egy másik orvos a puncinkban turkált😫
2019. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...
2023. márc. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!