Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tamponnal csúszdapark? (Többi...

Tamponnal csúszdapark? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Megyünk holnap nyaralni. Megyünk csúszdaparkba meg stb... Most jött meg első alkalommal és anya mondta hogy próbáljam meg a tampont mert azzal tudok vízbe menni. Ki is próbáltam, bement, azzal nincs is baj. Csak ugye ha csúszdázok akkor nemlehet vele gond? Ugye még nem is vérzik annyira csak ilyen pecsételő vérzés és vasárnap/hétfőn kezdődött és nem is holnap megyünk csúszdaparkba hanem vsütörtökön/pénteken. Szerintetek lehet belőle gond vagy baleset ha azza csúszok?

2015. júl. 7. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nem lesz. :)
2015. júl. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oki köszi! Csak valahol olvastam hogy valakinek volt már így balesete hogy ugye felment a víz és vele együtt jött ki vér is :( de én a legkisebbet használom és nem nagyon tud oda bemenni szerintem meg ugye nem is vérzik annyira...
2015. júl. 7. 19:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Csütörtök/péntekre már nem is fog annyira vérezni, hogy azt a tampon ne bírja ki simán.
2015. júl. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. júl. 7. 19:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenkepp be fog jutni a viz, ha csak medencezel akkor is! Amikor kijossz veres viz fog folyni a labadon, en kihagynam, arrol nem is beszelve h nyitva a mehszaj
2015. júl. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam csuszdaparkba semmi baj nemvolt... Meg a kamikaze csuzdan is lecsusztam es nem tortent semmi
2015. júl. 22. 14:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Gratulalok!

1. Ez rohadt gusztustalan

2. Kerdezz meg egy nogyagyaszt miert nem javasolt menzesz alatt az ulofurdo, nemhogy egy medence!!!!

2015. júl. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!