Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a szeretkezés fáj akkor...

Nikol20 kérdése:

Ha a szeretkezés fáj akkor lehetséges hogy petefészek rákom van?

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát téged sem az eszedért szeretnek drága.

Fájdalmas szeretkezést hogy a fenébe lehet kombinálni petefészek rákkal??

Más oka van, de nem ennyire drasztikus. Nem sorolom fel, mert

1. Ha elmész nőgyógyászhoz az orvos mindent elmond

2. Ellőtted az internet, és a Google segítségével ezer téma közül választhatsz ami ezzel a kérdéssel foglalkozik,

2015. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért is tettem fel a kérdést mert most olvastam pár perce és kicsit rémisztő de azért nem kéne így le hurrogni hogy nem az eszemért szeretnek.
2015. júl. 7. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Az a baj hogy mindenki minden szrt elhisz ami a neten van.

.vagy nem elég sikos a bejarat vagy altalaban a leggyakoribb gyulladas fertőzés

2015. júl. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem ezt a kerdest. Ha elmesz orvoshoz, es megkerdezed tole hogy van-e rakod akkor ugy gondolod hogy minden vizsgalat nelkul fog neked valaszolni? Mert itt most azt varod el hogy valaki latatlanba diagnosztizaljon. De tetelezzuk fel hogy valaki azt mondja hogy: Igen. Akkor mit fogsz csinalni? Semmit mert akkor minden rendben? Ha a valasz nem akkor tobbet nem dugsz??? Itt alltalaban olyan kerdeseket tesznek fel amire mar kialakult egy valasz, csak megerositest varnak. Ha kedvezo a kerdezonek akkor felpontoz ha nem akkor meg le.

Erre 1 valaszt lehet adni, ne azon zsortolodj hogy butanak tartanak, hanem MENJ ORVOSHOZ!!!

2015. júl. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na ezért nem szabad a neten diagnosztizálni magad.

Menj el orvoshoz.

Az, ha fáj, nem pont azt jelenti, hogy rákos vagy.

Lehet egy csomó oka.

Hátra hajló méh (így bizonyos pózokban fáj), vagy érzékeny a méhszáj, vagy vmi fertőzésed van.

Ne pont a legrosszabbra gondolj.

Menj el orvoshoz, csinál UH-t, meg amit kell. De sztem nincs rákod.

2015. júl. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!