Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen létezik? Történhet...

Ilyen létezik? Történhet ilyen dolog?

Figyelt kérdés

A 14 éves barátnőm beverte a nuniját úgy, hogy most felvan dagadva és lilulva.

Elmentek dokihoz,mondta h lehet hogy soha nem fog neki megjönni emiatt de ha még csúnyább lesz akkor menjen nődokihoz.

Már várta a mensit meg féltékeny is volt rám h mensizek ő meg nem és mióta megtudta h lehet hogy soha nem jön meg neki azóta csak sír és nagyon maga alatt van.

én 13 vagyok,már menstruálok.

Aggódok érte :(


2015. jún. 29. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenesetre tényleg menjen orvoshoz de nem garantált hogy ennyire nagy a probléma. Nekem amikor ilyen problémám volt beleültem egy lavor kamilla vagy cickafark teába próbálja ki nem gyógyszer szóval baja nem lehet tőle. Jobbulást neki.
2015. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ilyet biztos nem mondott a doki neki.
2015. jún. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem IGAZ! Ne dőljetek be annak az orvosnak, ha valóban ilyet mondott. Semmi köze sincs a mensihez se, petefészekhez se!

Ugyanaz a helyzet mintha a combját vagy karját ütötte volna be. Nőgyógyásznak sincs semmi köze az ilyenhez, ha esetleg kellene orvos, akkor a sebész lenne az illetékes.

2015. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igaza van. De a kamillát és a cickafarkot továbbra is ajánlom. Nem kell aggódnod t. Minden rendben lesz.
2015. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szívesen elbeszélgetnék azzal az orvossal, aki ilyen hülyeségekkel riogat egy kamasz lányt.

Valószínűleg semmi baja, csak egy kis zúzódás.


Én is jártam így. 9 vagy 10 éves lehettem, amikor fára mászás közben beütöttem egy ágba. Vérzett, később fájt de semmi bajom.

13 évesen megjött, azóta rendszeres a menstruációm.


A barátnőd meg addig örüljön amíg nem menstruál, csak a baj van vele.

2015. jún. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez marhaság! Az ütésnek semmi köze a menzeszhez! Ha nem fog neki megjönni, annak hormonális oka van, nem egy ütés! És emiatt féltékenynek lenni a másikra butaság! Majd megtanuljátok!
2015. jún. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!