Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az még nembaj hogy nemsokára...

Az még nembaj hogy nemsokára 14 leszek és idén márciusba jött meg először?

Figyelt kérdés

Az osztályba már mindenkinek tavaly tavalyelőtt jött meg először! Mondjuk nekem a cicim is csak most akkora mint nekik 2 éve! Meg nekik már ott is szőrös nekem meg csak pár hete kezdett el! De már irritál mert nagyon szúr!!!


Elnézést ha sok a helyesírási hiba!!!!



2015. jún. 27. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem és legyen már annyi eszed, hogy rájöjj, ROHADT MINDEGY kinek mikor jön meg, ez genetikától függ, ki mennyire korán vagy későn érőn alkat. Az agyvérzés kerülget az ilyen hülye összehasonlítgatástól.
2015. jún. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A menstruáció és a mellnövekedés genetikától függ. Te még bőven serdülőkorú vagy, nyugi, tök normális :) van akinek 18 évesen kezd el nőni a melle, és szintén később jön meg. Ha zavar a szőröd borotváld le! Ilyen egyszerű :D én is borotváltam amikor ott lent elkezdtem szőrösödni. A lényeg hogy legyél óvatos, és használj valamilyen borotvahabot! Ne izgulj, minden oké veled :)
2015. jún. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Van akinek 8 éves korában jön meg és van akinek 18 éves korában.Vagyis tök normális az hogy neked 14 éves korodban jött meg.
2015. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!