Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Colpo Cleaner Laktózt mikor...

A Colpo Cleaner Laktózt mikor kell használni?

Figyelt kérdés
A dokim írt fel 5napra hüvelyöblítést (jóddal) és annak a papírján az volt,hogy utána alkalmazzam a Laktózt a savköpeny visszaállítására.Ezt hetente egyszer tegyem meg?Vsárnap hagytam abba a jódos kezelést és majd csak pénteken tudom alkalmazni a Laktózt,ez nem baj?Ugyanis kolis vagyok és itt nem tudom használni.ÉS mostmár egész éleemben kell használni hetente egyszer a hüvelyöblítést?Ugyanis visszatérő hüvelygombám van és ez megakadályozná ÁLLÍTÓLAG! Előre is köszönöm a segítségeket!
2008. szept. 2. 07:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
szerintem eleinte kicsit többet használd. én is kolis voltam, mikor rendszeresen visszajött a gombám, de én pofátlanul magamra zártam a közös fürdőt és állva irrigáltam. az is sokat használt. amúgy nem kell egész életedben használnod ezentúl, de szerintem most egy hónapig nyugodtan használhatod. nem elkeserítésből szeretném mondani, de én azóta vagyok rendben,mióta lediplomáztam és a saját lakásomban lakom. pedig sosem ültem rá a oliban sem a wc-re, nem is mentem soha egyik pasi ágyából a másikba.. étrendben azt tudom,hogy segíthet ha sok sok natúr joghurtot eszel. a kefír az nem jó!
2008. szept. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte hetente négyszer használd nyugodtan! Később havonta néhányszor elég, menstruáció után ajánlatos pár napig naponta!
2008. szept. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!