Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok erre valami gyógynövény...

Tudtok erre valami gyógynövényt, természetes gyógyítást?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel lefeküdtem egy fiúval és azt hiszem fertőzést kaptam tőle (nem tudom hogy, mert gumival védekeztünk). Neten utána olvastam, nem tudom pontosan milyen fertőzés, fáj a hüvelyem kívül-belül, néha csíp, viszket, színtelen váladék jön belőle aminek kellemetlen szaga van, kicsit meg is van duzzadva. Orvoshoz nem szeretnék menni, csak ha egy héten belül nem múlik el. Nagyon megköszönném, ha valaki tudna rá esetleg valami teát, vagy valami ételt, amit fogyaszthatok erre, vagy mondjuk kenegethetem vele a huncut részemet!
2015. jún. 17. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Megujjazott? Esetleg száraz voltál és súrolta nagyon, vagy kinyalt, és volt a nyelvén valami.

Gyógynövény, miért nem eszel meg 3 üveg homeopátiás szert? Inkább menj dokihoz, és ha komoly?

2015. jún. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezek mind megtörténtek, viszont az jobban érdekel, mi jó rá. Orvoshoz azért nem szeretnék, mert nem szeretem a gyógyszereket, ezért írtam, hogy örülnék, ha valaki tudna rá valamit, de ha nem múlik el úgyis kénytelen vagyok elmenni.
2015. jún. 17. 18:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer magam kezdtem el kísérletezni cickafarkkal meg útifűvel, csak rontottam, halszagú volt lent és tiszta gomba, kaptam kúpot és újra tiszta minden
2015. jún. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy diágnozis híján nem tudok gyógynövényt ajánlani..... Ha megvan hogy mi a bajod akkor talán.
2015. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!