Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem. Mi lehet...

Késik a menzeszem. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha normális válaszokat kapnék, mert tényleg aggódom, és nem vágyom okoskodók/bunkók válaszára.

Még nem feküdtem le senkivel(szűz vagyok), de a barátom már többször is ráélvezett pl combomra, mellemre, hasamra. Tudtommal egyszer sem jutott belém az ondó/előváladék, most mégis 4. napja, hogy késik.

Terhességet én kizárnám, mégis 37 fokos a testhőm, a hasam olykor görcsöl (jobb,bal, vagy mindkét oldalon), fejem is fáj néha.

Lehet, hogy az a baj, hogy megijedtem a késéstől (azt hittem, terhes vagyok), vagy hogy vizsgák várnak rám?!

Aggódom, ennyit még szerintem sosem késett. Tesztet nem szeretnék venni, félek, hogy esetleg megjelenik a 2 csík...

Szóval mi lehet, miért késik?

Előre is köszönöm a hasznos, értelmes válaszokat.:)

18/L



2015. jún. 17. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, kérj esemény utáni tablettát. Egyébként meg vehetsz tesztet, mert ha megjelenik a 2 csík akkor tudod hogy terhes vagy, ha meg nem jelenik meg akkor boldog lehetsz. Ennek a bizonytalanságnak így semmi értelme.
2015. jún. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Esemémy utáninak már semmi értelme nem lenne,a 72 óra rég letelt (már csak a 4 nap késésből is kiindulva). Terhességre nem gyanakszom, hisz mint írtam, nem jutott el a hüvelyemig. Csak a 37 fok megijeszt. Olvastam, hogy mellfájdalom is tünet a terhességnél, nekem ilyen problémám sincs.

Inkább azért aggódom, hogy valami betegség lehet a dologban.

2015. jún. 17. 13:40
 3/8 anonim ***** válasza:

az esemény utánit nem írják fel csak úgy....azt csak akkor ha beléd élvezett a barátod... nem játék az esemény utáni.. de mindegy

szerintem nyugodj meg, megfog jönni kicsit idegesebb vagy azért késik

2015. jún. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
remélem igazad van.. köszönöm válaszodat☺
2015. jún. 17. 15:33
 5/8 A kérdező kommentje:

közben rájöttem, hogy lehet, azért is késik, mert hétvégén ittam citromlevet, és neten olvasom, hogy az késleltető hatású a menstruációra nézve. aztán tegnap meg ma reggel paradicsomot is ettem, állítólag az is ilyen hatású..

na majd kiderül, hogy mit tervez a szervezetem.:D

2015. jún. 17. 15:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy terhes vagy, fiatal vagy ebben a korban még előfordulnak késések, van hogy kimarad egy hónap. szerintem meg fog jönni. Nem történt behatolás így még valószínűtlenebb.De inkább csinálj egy terhességi tesztet, így megnyugszol, az se jobb ha vársz.
2015. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

én is így gondolom.. mivel nem történt behatolás, meg szerintem más módon sem jutott belém. csak megijedtem, jobbnak találtam tanácsot/véleményt kérni egy kívülállótól.

2015. jún. 18. 14:58
 8/8 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet 6. nap: negatív, ma pedig megjött. :)
2015. jún. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!