Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kaphatok el valami betegséget...

Kaphatok el valami betegséget pettingelés után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár napja barátommal ketten voltunk és kicsit pettingeltünk. Még szűz vagyok de nem ez volt az első pettingünk. Félek hogy vala fertőzést elkaphattam vagy valami ilyesmit. Nem érzek semmit alul. Kis folyásom van de azt olvastam h nőknél az természetes. Női orvoshoz pedig nem szeretnék menni ezért kérem az önök segítségét. Mostanában nagyon sokat idegeskedem is ez is kiválthatja ezt a folyást? Van értelme idegeskednem ? Kérlek segítsetek. Előre is köszönöm a válaszokat!!! :)
2015. jún. 16. 02:58
 1/4 anonim ***** válasza:
A folyás normális, viszont ha még ennyire nem vagy tisztában a saját tested működésével sem, akkor a petting elég korai. Amúgy ha a higiéniával minden rendben volt akkor nem sok esélye van, hogy valami gond legyen.
2015. jún. 16. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a srác nem mosott előtte kezet akkor kaphatsz fertőzést.
2015. jún. 16. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
A tisztaságra ügyeljetek, ez viszont a teljesen normális fehérfolyásnak tűnik.
2015. jún. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem először legyél tisztában a saját tested működésével, addig ne csinálj semmit. Komolyan. Amí alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, addig folyton csak idegeskedni fogsz, ami meg remek talaj egy gombás fertőzésnek, amit akár a stressz is kiválthat.

Mindig minden helyzetben, amiben bármilyen érintkezés van, el lehet kapni sok fertőzést, de ha odafigyeltek, akkor ez elkerülhető.

A folyás természetes jelenség, addig, amíg fehér/áttetsző és nem jár vele viszketés, égő érzés, kellemtlen érzés pisiléskor, hasonlók.

Szerintem semmit sem kaptál el, de nem ártana beszélgetni anyuddal arról, hogy már ilyesmiket csinálsz, nem fog hülyének nézni; illetve ha majd már élsz rendes nemi életet, akkor érdemes elmenni nőgyógyászhoz, hogy megvizsgáljon, minden rendben van-e odalent.

2015. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!