Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Káros lehet a hüvely napi...

Káros lehet a hüvely napi zuhannyal történő öblítése?

Figyelt kérdés

Én évek óta minden fürdésnél "bezuhanyzok", és "kimosom" a hüvelyem főleg menstruációkor, mert úgy jobban érzem magam. Lehet ebből bajom? Még nem volt sosem semmi hüvelyi problémám... én így érzem tisztának magam.


23 éves vagyok.


2010. febr. 28. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

igen hetente egyszer ajánlják, nem véletlenül.

Felborítja PH-t.

Sima külső intim mosakodószerrel, vagy törlőkendővel is friss tudok lenni egész nap, pedig én 12 órás műszakokban vagyok.

27/L

2010. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hüvelyzuhannyal csinálom, hanem a rendes zuhannyal, csapvízzel... nem gondoltam, hogy rosszat tehet...

Vagy akár ki is tágíthat? Mit gondoltok?

2010. febr. 28. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Renbdes zuhannyal, csapvízzel??? Persze, hogy káros! Pl nagy a nyomása.


Még intim zuhannyal, tejsavas irrigálással sem szabad naponta! Erről sürgősen szokj le. A hübvelyt amúgy sem kell mosni, mert öntisztuló. ha soha életedben nem mosnád ki, akkor is tiszta lenne. Egyedül a hüvelyflóra épen tartásáért kell tenni, de azért meg nem vízzel, hanem tejsavas irrigálással vagy tejsavas hüvelykúppal (gyógyszertárban nagyon olcsón beszerezhető).

2010. febr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg nem szabad zuhannyal, ennek sürgősen nézz utána!!!
2010. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!