Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba. Miért fertőződök...

Hüvelygomba. Miért fertőződök mindig vissza?

Figyelt kérdés
Már évek óta küzdök vele. A nőgyógyász által előírt kúrát végigcsinálom, kb. 3 napig minden rendben, majd újból elkezdenek visszajönni a tüneteim. Mi lehet a baj? Általában tangát hordok. Lehet ez a baj? Vagy hogy zuhanyzás közben ott is ki szoktam öblíteni? Esetleg a túlsúlyom miatt? Már tényleg nem tudom mit csináljak. Ez a dolog teljesen megkeseríti az életem.
2015. jún. 14. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:

tanga

a rossz mosakodási technika

a túlsúly mind okozhatja


de az is, ha nem kezelik a partneredet


kenettenyésztés volt egyáltalán?

2015. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt, az alapján kaptam gyógyszert és Lactofeel hüvelygélt mellé. Most is voltam, egyéb okból, nem vett kenetet, de javasolt egy másik hüvely kapszulát. Ha az nem válik be, akkor kell visszamennem.
2015. jún. 14. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

lactofeel tök jó, én is használom, de nem gombás fertőzésre való, csak a hüvelyflóra visszaállítására és megelőzésre


a gyógyszer mi volt?

2015. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A gyógyszer nevére sajnos nem emlékszem.

Most Silver Q-t írt fel. Lehetséges, hogy az jobban hat majd?

2015. jún. 14. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat hagytad csak ki: van párod?! Mert az esetben őt is kezelni kell, különben visszaadja.
2015. jún. 15. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nincs :)
2015. jún. 15. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!