Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Általában hány ujjal nyúl fel...

Általában hány ujjal nyúl fel a nőgyógyász és milyen mélyre? Előfordul, hogy a popsiba is benyúl?

Figyelt kérdés
2015. jún. 12. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Eggyel szokott vizsgálni
2015. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Meg attól függ mennyi idős vagy

Popsin keresztül csak akkor, ha kéred

2015. jún. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Szűzeknél úgy tudom "popsin" keresztül van a vizsgálat. 1, max 2 ujjal nyúl be.
2015. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
2 ujjal nyúl fel, és van orvos aki rektovaginális vizsgálatot is végez (mutatóujj vaginába, középső ujj popsiba, egyszerre), vagy esetleg a szüzeket popsin keresztül tapogatja ki.
2015. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
és azt érzed, hogy mennyire mélyen nyúl be?
2015. jún. 13. 10:02
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában 2 ujjal nyúl a hüvelyedbe. Ez akkor változik, ha nagyon szűk vagy, vagy szűz. A végbélbe vezetve vizsgálás már csak a régi korból praktizálók végzik. Az én nőgyógyászom 55-60 közötti, és Ő már nem.


Persze, érzed, hogy meddig nyúl fel, de ezen ne aggódj, nem fog semmi fájdalmasat csinálni, ezen nem kell agyalnod. Ha félsz, és feszítesz, sokkal rosszabb.

2015. jún. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem biztos hogy így van ahogy mondod előző. nekem 2 éve popsin keresztül volt az első vizsgálatom.
2015. jún. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Kedves utolsó beíró!


Én vagyok a 6-os. Azt nem mondtam, hogy senki nem csinálja, csak hogy a fiatalabbak, vagy modernebb orvosok már nem. Lehet idősebb, vagy konzervatívabb volt az orvosod. Én kísértem unokahúgomat az orvosomhoz, (még szűz volt, és egy strandon összeszedett fertőzés miatt kellett mennie), és kérésére bent voltam vele. Nem volt végbélen történő vizsgálat, ezért tudom, hogy az én orvosom már az a kategória, aki a szüzeket sem vizsgálja végbélen át. De ettől még lehet olyan, aki igen.

2015. jún. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem 2 éve vizsgált meg orvos aki úgy 30-35 éves lehetett, mégegyszer mondom, végbélen keresztül.

Feltételezem hogy 30 egynéhány éves azért nem mondható kőkorszakinak.

2015. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Elég mélyre,nálam legalábbis és szerintem 2 ujjal.Popsiba soha,az nem az ő szakterülete.
2016. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!