Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. En egy 17 eves ketsegbeesett lany vagyok!

Utolso mensim aprilis 17-21ig tartott. Ra harom napra 24esiken lefekudtem a volt baratommal de gumival! Sztem nemvolt serult a gumi...bar ha az lett vna azt eszre lehet venni nem? Es az jelent valamit ha szex utan miutan o mar elelvezett meg 2percig kb benn volt a farka. Azota nem menstrualtam.

Ha vizet iszok..vagy ha eszek barmit azonnal felpuffadok ugy erzem mindjart szetreped a hasam...neha jobb oldalt faj a hasam alja...mi bajom lehet?

Kimeljetek a gunyos komiktol..tenyleg nemtudom hogy mit csibaljak kerlek segitsetek. Anyueknak ezeket nem merem elmondani azonnal agyonvagnanak!



#Bshsj
2015. jún. 12. 20:45
 1/6 anonim válasza:
igen,azt észre lehet venni ha kiszakad...de gondolom nem néztétek meg.? ha sérült még használat előtt akkor ha mondjuk vizet öntesz bele észreveszed hogy defektes e .... de szerintem menj el nőgyógyászhoz..
2015. jún. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is tesztet kéne csinálnod (gyógyszertárban lehet terhességi tesztet kapni). Gondolom szex után amíg bent maradt a farka, az is gumival történt. A gumi kiszakadást az aktus után lehet ellenőrizni, egy kicsit meg nyomjátok és látszik, hogy jön-e kifelé valami belőle vagy sem, de ez ebben az esetben most tök mindegy.


Anyukádéknak mindenképpen szólj! Először is, ha terhes vagy még kb. 1 hónapod van abortuszra, ha amellett döntenél, utána már csak a szülés marad. Másodszor, akár előfordulhat méhen kívüli terhesség is, ami ugyebár életveszélyes! Harmadszor ha nem vagy terhes, akkor is orvosnak kéne megmutatni. Anyudék féltenek ez természetes és hidd el sokkal nagyobb csalódása lenne, ha nem mondod el és hagyod segíteni, mint az a sokk, hogy esetleg lefeküdtél egy fiúval és ő nem tudott róla!

Beszélj vele!

2015. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mehen kivuli terhessegeg kimutat a teszt?
2015. jún. 12. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha menzesz után 3 nappal feküdtetek le, az nem éppen a peteérés ideje, ami szükséges a teherbeeséshez. Mindenképpen egy gyógyszertárban kapható teszttel kezdj, az megbízhatóan kimutatja, hogy terhes vagy vagy sem. Utána mindenképpen keress fel egy nőgyógyászt, mert az sem normális, ha terhesség nélkül azóta nem menzeszelsz.
2015. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Nem mutatja ki a méhen kívüli terhességet, azt csak uh-val lehet észrevenni a kezdetleges időben, később meg óriási gonddal! Az, hogy nem jött meg halálpontosan 28 napra 17 évesen még semmi problémát nem jelent (a lányom 18 lesz és egy kezemen meg tudom számolni, mikor jött meg neki halál pontosan). A probléma a fájdalom, meg amiket érzel!


És még valami. Mindenkinek máskor van a peteérése! Az orvosok (és a hülye tankönyveik valóban a 12-16. napot írják, de az emberi szervezet nem tankönyv szerint működik. Nekem pl. a 7-8. napon van (voltam párszor terhes tökéletesen tudom, hogy ott estem teherbe), ami ugye a mensi utáni 2-3. napot jelenti.

2015. jún. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megjott az este hala az egbek. Viszont mar semmi bajom csak puffadok meg mindig ..akk ez meg mi lehet?
2015. jún. 15. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!