Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felborult a biológiai egyensúl...

Felborult a biológiai egyensúlyom vagy csak idegesség? Ti jártatok már így?

Figyelt kérdés

26 éves lány vagyok. Korábban legtöbbször otthon tudtam intéztni, most viszont már a barátommal élek fél éve és

dolgozok is. A székletem nem hasmenés jellegű, de mostanában gyakran szokottnál élénkebb ingerrel, kisebb görcsökkel jön rám munka alatt.

Nem híg, de elég'nagy adagot' szoktam üríteni, és elég kellemetlen a munkahelyi vécén. Forduljak orvoshoz?


2015. jún. 12. 14:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan dolgokat egyél ami megköti,keress rá a neten.Stressz is közrejátszhat.Mikor a barátoddal vagy nem mersz elmenni normálisan wc-re ? Ezen is változtatni kell.
2015. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, fordulj.


Valszeg minden rendben lesz, és pszichológushoz irányítanak.


AZt hiszem, az van a háttérben, hogy ugyan a barátoddal élsz, de félsz kakilni a lakásban, mert lehet kicsi, vagy csak lelki nyomás. EZt meg is értem. Bízz jobban a párodban, MINDEN EMBER SZARIK!!!!!

2015. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem akartam vulgáris lenni, de sokak érthetetlen tabuként kezelik az alapvető emberi fizikai szükségleteket.
2015. jún. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a tanácsokat.

Otthon igazából ingert sem érzek, reggel elmegyek wc-re, de nem megy. A munkahelyen jön rám, feszül és görcsöl, nem tudom sokáig tartogatni.

Nem szeretem bent intézni mert

egész nap koszosnak érzem magam. Tudom emberi szükséglet, de egyik munkatársam is rákérdezett már, aki utánam jött a szomszéd fülkébe és hallott hangokat.

2015. jún. 12. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!