Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Faj a hasam de nem jon meg!...

Faj a hasam de nem jon meg! Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Ez mar a 2-ik ev amiota menstrualok, es mar januar ota az az mar 5 es fel honapja nem jott meg... A terhesseg az kizart, vedekeztunk! Lehet a stressztol maradhat ki ennyit? Mert mind csaladan, baratokkal, es suliban is mindenki belemkot, senki sem ert meg... Anyukamek elvaltak, mindig csak a vita van itthon, nem lehet egy nyugodt percem se... van mikor a stressztol begorcsol a gyomrom es enni sem tudok, (max az 2 nap volt) es csak vizet iszom! Voltam a patikaban, adtak valami multivitamint (vitamaxot) amit naponta szedek, e vitamint, meg vasat.. nem tudom mit csinaljak, anya szerint semmi bajom, azt mondta hogyha ebben a honapban sem jon meg akkor visz el csak orvoshoz...nekem nincs penzem h elmenjek egyedul raadasul Erdelyben elek, egy nagyon kicsi faluban, es itt nincs korhaz vagy valami, szoval be kellene menjunk a varosba ! roviden ennyi!
2015. jún. 12. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor be kell menned a városba! 5 hónap az elég sok idő. Nekem is volt ilyen 4 hónap után voltam dokinál, meg voltak nagyobbodva a petefészkeim. Fogi gátlót szedtem rá akkor fél évig. Aztán megismétlődött pár és év múlva megint bogyó aztán mikor abbahagytam megint nem jött meg és kiderült hogy PCOS vagyok (tehát a fogigátlóval csak elfedtük a bajt). 5 hónap kimaradásnak oka van! ki kell vizsgáltatni!
2015. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

6-8 hónapig normális ha kimarad, pláne még csak második éve menstruálsz. Mennyi idős vagy?

Várjatok még kb 2 hónapot és ha nem jönne meg, akkor menjetek el orvoshoz.

Egyrészt még a serdülés okozhatja, másrészt meg a stressz.

2015. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok !
2015. jún. 12. 20:25
 4/5 anonim ***** válasza:

És?...

17,18 évig illik beállnia.

2015. jún. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem lehetek tehes nem?
2015. jún. 28. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!