Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobb oldali alhas mitől...

Jobb oldali alhas mitől keményedik be? (nem lehetek állapotos)

Figyelt kérdés
Mostanában főleg estefelé ha a hátamon fekszem akkor a jobb oldalon az alhasam bekeményedik ( úgy mint amikor állapotos voltam )Most 8 hónapos babám van. Elvileg a testem most áll vissza a terhesség előtti állapotba. Ez lehet ettől? Vagy a beleimmel lehet gond ? Amúgy nincs emésztési panaszok. Menstruációm is rendszeresen van 4 hónapja. Állapotos tutira nem lehetek mert semmi más jellemző tünetem nincs. Fájni nem fáj csak aggasztó...nem jönne jól most egy vakbél vagy ilyesmi...

2015. jún. 12. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig az arra utal, ha már kemény akkor az már szövődményes. Sürgősen menj el orvoshoz, lehet a sürgősségin is fogadnak
2015. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Nem folyamatosan kemény hanem csak így esténként érzem,hogy befeszül teljesen kőkeményre aztán 1 perc utál ,,ellazul,, és olyan puha mint alapból... Először egy hónapja éreztem...de mostanában egyre gyakrabban...hétfőn azt hiszem tényleg elmegyek a dokimhoz.
2015. jún. 12. 23:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet petefeszek cisztatol is. Nem feltetlenul jar a ciklus felborulasaval. Egy ultrahang biztos hogy nem artana. Nekem mondjuk rendszertelen volt eloszor de aztan jottek a gorcsok es a kemeny has. Mindenkepp latogasd meg a dokidat
2015. jún. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Hétfőn foglalok időpontot és remélem mielőbb eljutok hozzá...
2015. jún. 14. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!