Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a Norcolut-tal kapcsolatban? Milyen lett utána a vérzésetek? Híztatok tőle?

Figyelt kérdés
Nekem az orvos írta fel,hogy a közelgő nyaralásom alatt kéne szednem,hogy ne ott jöjjön meg!Félek tőle,mert elég gyenge amúgy a vérzésem ,s attól tartok,hogy nehogy utána erősebb és hosszabb legyen!Az orvos azt mondta,hogy max. a közvetlen a gyógyszer szedése utáni lehet erősebb,de a neten sok rossz tapasztalatot olvastam!Tudtok nekem erről valamit mondani?Tapasztalatokat várok.
2015. jún. 11. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én többször szedtem már Norcolutot..

A helyedben mérlegelném,különösen ha gyenge a vérzésed,nem is az utána lévő dolgok miatt,hanem mert hosszú távon sajnos összezavarja a ciklust..

Máskülönben nyaralás alatt,ha tehetem én nem szívesen szednék új gyógyszert,mellékhatások stb..


Ezenkívül:

Többször szedtem,szedése alatt semmi különösen nem éreztem.

Abbahagyása után 3-7.napon szokott megjönni,ami nekem nem volt soha hosszabb az átlagomnál(5-6) viszont a vérzés mennyisége jóval erőssebb és fájdalmasabb is,volt,hogy 4-5 szem fájdalomcsillapítót is bevettem a vérzés alatt.

Ez is egyéni,mert olvastam már a fórumokon,hogy van akinek nem is bővebb,nem is fájdalmasabb


Ha a nászútomról lenne szó biztos meggondolnám,de egyéb esetben,ha 2-3 nap gyenge vérzéssel elvagy,akkor én nem szedném.


Ha tudok még segíteni írj nyugodtan:)

2015. jún. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mérlegelek,ezért is kérdeztem,nem hiszem,hogy beszedem!Főleg úgy,hogy az én dokim azt mondta 3-4 nappal előtte kezdjem el,a barátnőmé azt ,hogy már 10 nappal lelőtte!Na akkor,most hogy is?Meg a legfőbb ok,hogy mindig is óckodtam a hormontartalmú bogyóktól!Iszom a citromot,hátha az beválik,már ha 2napot tudnám tolni az is jó lenne!
2015. jún. 15. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!