Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Intimgyantáról tapasztalatok?

Intimgyantáról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nem fura, hogy ott simogat a kozmetikus? Eddig nem mertem elmenni, de a borotvától nagyon viszket. Meg nekem nagyon erős ott a szőr, gondolom akkor eléggé fájni is fog.

2015. jún. 10. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ellene vagyok, mert egyrészt fájdalmas, másrészt veszélyes, már ami az egészséget illeti. A hám megsérül és így könnyebben jutnak be bacik, fertőzések. Idegenkedem attól is,hogy egy kozmetikus taperoljon, de ha ezektől te nem tartasz érdemes egyszer kipróbálni, hátha jobbnak bizonyul, mint a borotválgatás.
2015. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem annyira fájt majdnem odasz.rtam az asztalra úgyhogy nem is engedtem tovább :) lehet majd ráveszem magam mégegyszer

ez meg hülyeség, tartsd tisztán és nem jutnak be a bacik

2015. jún. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tobb helyen voltam mar, az Intimiti szalon valt be, ott nem futoszalagon csinaljak, hanem odafigyelnek rad. Nekem 15 ev borotvalas utan csinaltak meg teljesen profi modon. Utana naponta kell apolnod a borodet, hogy egeszseges maradjon. A borotvatol sundiszno lesz mindenki egy ido utan.
2016. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kozmetikus elasztikus gyantával megcsinálja. Nem simogat, hanem lépésekben letépi a szőrt. Ha nem nagy részeket ken egyszerre, nem elviselhetetlen. Keresd Kozányi Katát.
2016. márc. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bütyicica válasza:

En vettem rendes gyantat, amihez nem kell textilcsik es nekialltam otthon. Megneztem egy csomo kozmetikai videot. Leradiroztam,lefertotlenitettem szepen, fogtam ket nagy tukrot es nekilattam. Senki se csinalja utanam!!!! Elotte mar tobbszor voltam kozmetikusnal de a pustasag gyozott es a kivancsisag is. Jol sikerult, kifeszitettem a bort, szalirannyal ellenkezoleg huztam le kis aranyokban. Nagyon jol birom a fajdalmat, de most azt gondolom a szules egy teadelutan lesz ez utan. Nem bantam meg, most pihen az olajoktol deeeee ket oramba telt es a kozmetikusnal max 20perc. Koltseghatekonyabb volt igy az teny de a szakertelmet meg kell fizetni...

Borotvaval csak erositjuk a szort, barmennyire kenyelmes is :(

2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!