Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi a TSH ha babát szeretnénk?

HANNA75 kérdése:

Mennyi a TSH ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
Ha tudtok,segítsetek eligazodni.Kissé összezavarodtam,hogy most mennyi is a jó TSH. Ma kaptam meg az eredményeket,ami szerint a TSH értékem : 2,74. A referenciatartomány 0,25-4,25-ig van megadva.Ezek alapján tökéletes eredmény.De mindenhol azt olvasom,hogy a babához 1,5 körül kellene lennie. Most akkkor ez jó vagy nem.

2015. jún. 10. 04:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nem véletlenül olvasod ezt. Tényleg Ennyi a normális TSH, mármint 4,2-ig jó, nincs mellette tünetet, problémád, viszont ha babát szeretnétek, az ideális a kettő alatti. Kisebb a valószínűsége, hogy bekopog a baba efelett, de ettől még van. Ez most kicsit ahhoz hasonlít, hogy lehet minden szép és jó terhesség alatt vitaminok nélkül is, de azert azzal együtt biztosabb. Ami a legfontosabb, hogy nyugodj meg, nem egy rossz érték ez, és Menj el egy nődokihoz, kell e ezzel valamit tenni.


Üdv! (egy babát tervező pajzsmirirgybeteg)

2015. jún. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Pont azért voltam vérvételen,mert a nődoki küldött.Addig nem tudok visszamenni ameddig nincs meg a 21 napi progi szint.Remélem sikerül a baba hamarosan mindenkinek aki vágyik rá :)
2015. jún. 10. 15:31
 3/3 anonim válasza:
Azóta mik a fejlemények kérdező? Sikerült utána járni a TSH-dnak?
2015. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!