Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Budos sarga turos allagu...

Budos sarga turos allagu folyas. Orvos?

Figyelt kérdés
Mar tobb eve fenn all ez a problema de annyira felek orvoshoz menni.. De most durvult a helyzet. 16 eves vagyok es szuz.ha elmegyek egy orvoshoz az mitcsinal pontosan? Fajni fog?

2015. jún. 8. 22:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
39%

Ha túrós állagú büdös folyásod van, akkor szinte 100% hogy gombád van.

Menj a patikába és vásárolj Canesten combit, ez egy kifelyezetten gombákra való szer, amitől meg fogsz gyógyulni. Ne félj, kárt nem csinálsz vele, a legrosszabb ami történhet az, hogy nem segít. Akkor viszont marad az orvos.

2015. jún. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%
Fájni nem fog amit az orvos csinál, legfeljebb picit érzed majd, inkább lelkileg nehéz a vizsgálat. Javaslom hogy női orvoshoz menj, ha van rá lehetőséged, elötte nem annyira kínos pucérkodnod.
2015. jún. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Mielőtt olyat javasolsz valakinek ami még ront a jelenlegi helyzetén, jó lenne ha kicsit nagyon képbe kerülnél:


[link]



hüvelygomba tünetei:


[link]


A hüvelygomba nem bűzös, csak a trichomoniasis.

2015. jún. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

itt annyi okos ember van..hihetetlen!!!

11-es te inkább tanulj meg helyesen írni aztán utána láss egy tanácsokkal másokat!

ilyenre már a canesten lóf.szt se ér, ezzel sürgősen orvoshoz kell menni ha nem akarod hogy komoly bajod legyen belőle, pl egy méhszájseb... az meg hülye kifogás hogy félsz! egyszerűen sz.rsz rá...ennyi az egész

sok felelőtlen ember nem is értem komolyan...nekem ha valami bajom elmegyek orvoshoz, főleg ha nőgyógyászati problémám van...

na lehet lehurrogni okoskák, már várom

2015. jún. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

láss el*

bocsánat elírtam

2015. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
25%
meg a másik. 12-es válaszoló meg akik ilyen választ adnak hogy menjen nőhöz mert a férfi nőgyógyász előtt nem mer levetkőzni.. :D vicc, de dugni azt tudtok faszikkal nem? :D:D:D:D vagy akkor nem teszitek szét a lábatokat? :D
2015. jún. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
88%
A büdös sárga túrós folyás szinte biztos hogy GOMBÁS fertőzés, amire bizony hogy jó lehet a Canesten! Javaslom próbáld meg, néhány nap alatt el kellene múlnia. Ha nem múlik el, akkor nem gombád van, kárt azonban nem tettél így sem, csak akkor meg kellene látogatnod egy nőgyógyit.
2015. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17-nek:


Mielőtt olyat javasolsz valakinek ami még ront a jelenlegi helyzetén, jó lenne ha kicsit nagyon képbe kerülnél:


[link]


hüvelygomba tünetei:


[link]


A hüvelygomba nem bűzös, csak a trichomoniasis.

2015. jún. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
18as valaszolo: az elso linket megneztem, az szexualis uton terjed, tehat az nem lehet. Jovoheten megyek az orvoshoz,koszonom azoknak akik komoly ertheto valaszt adtak.
2015. jún. 10. 07:33
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

Jővő héten????????????????


Te nem vagy magadnál.

2015. jún. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!