Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen intim szagok és...

Kellemetlen intim szagok és barnázás miért?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Előre kérném a humorizálás mellőzését:)

Pár hete jelentkezett egy kellemetlen szag, tisztasági betétet használtam amin barna foltok voltak ami egy idő után kellemetlen szúrós szagú.

BV krémet kezdtem a héten használni (a ph értékem elmozdult negativ irányban és a szag arra utalt az van, azon segitett, a szagot is semlegesítette most tartok a 4. napon) de a barnaság meg maradt, mi okozhatja még?

Ajkak körül néha viszkető érzés de nem állandó. (nőgyógyászhoz még nem szeretnék menni ha magam is kikezelhetem).

Esetleg hogy műszálas ruhánál eléggé kellemetlen szagok jönnek össze.

A barnázás nem a mensi előtti, más állandó és zavaró sajnos. Tapasztalatok? Segítséget megköszönném :)


2015. jún. 8. 10:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az igazi segítség nőgyógyász lenne. Azért te is belátod, h ez nem normális. Nekem akkor volt ilyen barnázás egy hónapig, mikor a vesémre kaptam gyógyszert, de annál tudtuk, h amiatt van.
2015. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
A barnázás folyamatos enyhébb vérzést jelent, ezt orvos nélkül kikezelni nem lehet, söt adott esetben igen komoly következményei lehetnek, ha nem keresed meg idöben, ez lehet ugyanis a legsúlyosabb esetban akár daganatos betegség kezdete is.
2015. jún. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudod kikezelni magad, hacsak nem vagy nőgyógyász :)
2015. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Be kell látnom hogy az lesz a vége. :/ :)
2015. jún. 8. 11:09
 5/6 anonim ***** válasza:
El kellene menned ezzel orvoshoz, keress női orvost elsőre, talán elviselhetőbb. Esetleg gyerek nőgyógyászatra menj... nem tudom mennyi idős vagy.
2015. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a gondod pár hete tart, így csak az orvos segíthet. Ez egy gyenge vérzésre utaló tünet, ami nem normális.
2015. jún. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!