Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak a sok visszérrel...

Mit csináljak a sok visszérrel? Mit vegyek rá?

Figyelt kérdés

Lassan, de biztosan közeledek az 50-hez.

Van egy csomó visszér a lábamon, ami fáj is, és nehezen tudok menni tőlük. Orvoshoz nem fogok elmenni, ne is próbáljatok rábeszélni, nem fog sikerülni!

Viszont, szeretném megkérdezni hogy mi a legjobb krém rá, ami enyhítené a panaszokat. A gyógyszertárban azt mondták hogy nézzek utánna mert ők nem tudnak segíteni, viszont van tablettájuk ami enyhíti a fájdalmat. Azt megvettem, jó drága 5 ezer forint, és napi kettőt szedek jelenleg. Nem, nem akarok gyógyszert szedni. Inkább valami olcsóbb krémet tudtok ajánlani, ami vény nélkül kapható fájdalom csillaptó + egyéb viszeres panaszokra is jó?

Nagyon szépen köszönöm!


2015. jún. 6. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Elvileg lioton gel jo.

De semmi garancia rá, hogy használ. Meg lehet próbálni.


Tudod mit irnek egyébként.. Csak oké, nem foglak győzködni, te dolgod.

2015. jún. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom mit szeretnél, de én több okból sem megyek el. Hétfőn megyek kipróbálom :) Köszi
2015. jún. 6. 22:31
 3/4 A kérdező kommentje:
És köszi hogy megérted hogy nem mennék vele el orvoshoz!
2015. jún. 6. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már ilyen stádiumban van a lábad, arra kenhetsz te akármit. Halottnak a szentelt víz...

Mivel orvoshoz nem vagy hajlandó menni, nincs mit mondjak. Ne vegyél rá semmit, felesleges pénzkidobás lenne. Idővel meg fog győzni a fájdalom és a mozgásképtelenség. Aztán rájössz majd, hogy éveket szenvedtél egy olyan dolog miatt, amit rendbe tudnak vágni egy óra alatt és lábadozással együtt rámegy két heted. De nem erőszak a disznótor, ha neked jó, hogy szenvedsz, ki vagyok én, hogy ebbe beleszóljak?

2015. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!