Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehetnek ezek?

Mitol lehetnek ezek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!A Taisa fogamzásgálót szedem, most fejeztem be a második levelet, holnap kezdődne a 3. levél. Az elso level elkezdesekor a 8. naptol kezdve barnáztam, de a 21. naphoz közeledve mar csak alig. A menstruáció alkalmával elis múlt, es a menstruációm normális mennyisegu volt, az elso szunnapon(22.nap) meg is jott. Most 2x vagy 3x feloraval kesobb vettem be, es 1x 2orat kestem vele. Most a 4. napon "jott meg", 3. napon halvany rozsaszines folyásom volt, majd a 4. napon maszatoltam, es az 5. napon szinten elvetve volt egy kis folyas. (folyast azt a feher folyas mennyisegere ertem). Elegge furcsalom.. Ez normalis vagy valtsak gyogyszert? Legutolso alkalommal mikor egyutt voltunk a parommal elegge kidorzsolodott a huvelybemenetelem, ez is lehet a gyogyszertol? Aktus elott nedves vagyok, de kozben valahogy erthetetlen modon szamomra kiszaradok, pedig meg sikositot is hasznalunk.Kezdjem el a mostani gyogyszerembol a 3. levelet holnap, vagy varjak hetfoig? (akkor megyek orvoshoz)

A menstruacioim regebben 4-5naposak voltak, a legutolso menstruaciom az elso level vegen szinten 4 napos volt, a mostani 3 nap volt, es epphogy.


2015. jún. 5. 20:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát nem ismerem de biztos hogy a fogi gátló az oka. Nekem két hétig volt meg a menzeszem az egyiktől, gyakorlatilag mint neked a barnázás. Nekem a következő levél még rosszabb volt. Pár hónap alatt a szexet és kaját egyáltalán nem kívántam. Szexben nem voltam nedves de az elején se semmikor, pedig nálam ilyesmivel sose volt gond előtte. Én letettem, úgy döntöttem a franc fog ezzel kínlódni. Ha tényleg bogyót szeretnél szedni akkor is irass fel másikat szerintem, nem hiszem, hogy megérné várni, nem hiszem, hogy a következő levélnél bármi is jobb lenne, sőt.
2015. jún. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!