Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS foreveres dezodortól? Mi...

SOS foreveres dezodortól? Mi lehet?

Figyelt kérdés
Már 5 éve használom a Forevernek a dezodorját. Eddig semmi bajom nem volt, de az utóbbi fél honapban nagyon fáj a hónom alja miután bekenem vele. És nem borotválás után, hanem általában is. Nagyon kellemetlen égő érzést érzek, ami már szinte elviselhetetlen... Mi lehet ez? Sajnos ebben a melegben nem tudom nélkülözni a deodort...
2015. jún. 4. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán váltani kéne, de a felismerés nem igényelt diplomát..
2015. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valamire érzékeny lettél benne. Lehet, hogy az alumíniumporra, ami ciki, mert az minden dezodorban van (bio készítményeket kivéve).
2015. jún. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tegnap nekem is felmarta a hónomat az a stift, amit évek óta használok, talán a melegtől érzékenyebb lett a bőröm, nem tudom. Behintőporozta és ma nem használtam, elmúlt a fájdalom és pirosság.

Váltani kellene valamilyen sensitiv, alkoholmentes deora neked is.

2015. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!