Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Láb borotválása? 14/l

Láb borotválása? 14/l

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalatotok a lábborotválásról? Még nem szőrtelenítettem a lábam, viszont ezen a nyáron már szeretném. Melyik módszert ajánlanátok? Én a borotválásra gondoltam, de nem tudom, hogy az jó-e.

2015. jún. 3. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Már miért ne lenne jó? :D Nem értem a kérdést. Ha irritálja a bőröd, az úgyis kiderül a legelső alkalommal.
2015. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előtte borotvazselét utána pedig testápolót és nem lesz gond.
2015. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1.: csak azért vagyok bizonytalan, mert hallottam arról, hogy kipattogzik a láb meg ilyesmi, és nem akartam annyira elszúrni a lában nyáron :D

2.: Nagyon köszönöm :) Esetleg meg tudnád nekem mondani, hogy ezek így árban hogy vannak?

2015. jún. 3. 21:37
 4/8 anonim válasza:
Én a helyedben legyantáznám vagy kérnék a szüleimtől egy epillátort. Először fájni fog, de sokáig sima lesz a lábad, sőt a szőrszálak nem fognak megerősödni. Ha borotválod a végén már 2-3 naponta kell és hamar csúnya bökős lesz ;)
2015. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nemrég gyantáztam először. Kb. 3 hétig sima volt, most kezdett el nőni a szőr. Én a gyantát ajánlom. Egy kicsit fáj, de nem nagyon. :)
2015. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Borotválásnál nem erősödik a szőr, de a többiben egyetértek az előttem szólóval.


A gyantázás a legjobb megoldás, 2-3 hétig semmi gond nincs vele, szép sima (és nekem gyantázáskor sehol nem gyulladnak be a szőrtüszőim)


Ha a borotvát választod soha ne nyomd rá erősen a lábadra a pengét, nagyobb eséllyel sérted meg magad. Itt nem feltétlenül a konkrét vágásra gondolok.

Testápolónak meg válassz valamilyen bőrnyugtató készítményt. A sima kencék akár csíphetnek is.

2015. jún. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Borotválni túl gyakran kell, olyat csak akkor csinálok, ha hosszú a szőr és túl kellemetlen lenne az epilálás.

A gyanta sosem vonzott, nem csinálok olyat, ami kicsit is fáj. Úgyhogy epilátor. Kezelgetni nem szoktam a bőrt, túl nomád vagyok :)

2015. jún. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Borotválást nem tenném. (már csak a szőr erősődése miatt sem...)
2015. jún. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!