Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációmnak körübelül...

A menstruációmnak körübelül mikor kéne megjöjjön?

Figyelt kérdés
2015. jún. 3. 06:32
 1/5 anonim válasza:

Teljesen egyén függő. Nekem és a húgomnak is 7. osztályos korunkban jött meg. (12 évesen) (Anyukánknak is annak idején e tájban jött meg, szóval lehet a gének is meghatározzák. Kérdez meg anyukádat neki mikor jött meg, lehet neked is akörül fog.)

De ismerek olyat is, akinek már 4. osztályos korában megjött.

Vannak viszont olyanok is, akiknek később, vagy soha (de itt már bajok vannak).

A lényeg, hogy mindig legyen nálad egy egészségügyi betét és akkor nem érhet meglepetés.

Még azt, hogy igaz az az állítás, hogy miután elkezd nőni a melled és megjelennek a szőrszálak, egy év múlva meg fog jönni, nálunk is így volt.


Olvasd el ezt a cikket: [link]

2015. jún. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megcáfolnám, hogy a mell növekedése, és a szőrszálak megjelenése után 1 évvel jön meg. Én a 16. születésnapomon menstruáltam először, pedig már 2 évvel azelőtt is bőven fejlett voltam. Velem ellentétben a nővéremnek 11 évesen jött meg, anyukánknak pedig 13-14 éves kora körül. 19/L
2015. jún. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Első vagyok.

Én a saját példámat mondtam el, a mi családi körünkben így történt és interneten is lehet olvasni. Igazából amit kitettem cikk, abban az áll, hogy 1-2 éven belül.

2015. jún. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 14 éves koromtól volt már fehérfolyásom is és kb 17 éves koromban jött meg, viszont azóta teljesen szabályos.
2015. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hanga123 válasza:
Ez változó.Mindenkinek máskor.Valakinek már 8 évesen valakinek 17 évesen.Attól függ hány éves vagy , mennyire vagy fejlett.Nekem 4. osztályban jelent meg a szőr és 5-6. osztályban a mellem nőtt.És még mindig nem jött meg.
2015. jún. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!