Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mitől lehetett?

Ez mitől lehetett?

Figyelt kérdés
Pénteken reggel már nagyon fájt a hasam, kiderült, csak megjött, bele is törődtem. Majd ment a nap, a hasam nagyon fájt továbbra is. Este hét körül nem tudtam mit kívánok, ittam egy eper turmixot, hirtelem finom volt, de talán rosszul is esett, majd este 11körül kihánytam azt a két liter gyomortartalmat, ami bennem volt, azt gondoltam vége, ittam pár korty citromos teát, fél kettő körül megint hánytam egy adagot, fél négykor és fél hatkor szintén, aközben lázas is voltam, gyengék a végtagok, rosszul voltam. Aznap ettem egy narancsot és citromos vizet ittam. Este ettem egy kis főtt burgonyát répával. Ez az állapot szerintetek a menstruáció miatt volt? Kedden lesz az egyetemen a zongora vizsgám, hetek óta görcsbe van a gyomrom, félek és pánikban vagyok...
2015. máj. 31. 21:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem a menstruácó miatt volt. Szerintem valami vírust kaptál.
2015. máj. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!