Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy használjam a tampont?

Hogy használjam a tampont?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és már használok kb fél éve tampont persze csak minit viszont eddig mindig volt bent betét is a biztonság esetére de ha nem teszem be akkor honnan tudom hogy megtelt a tampon? És nem fog csöpögni? Köszi elölre is
2015. máj. 29. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én normalt használok sem éjszaka sem nappal nincsen vele semmi gondom 14 éves vagyok és kb.1 éve semmi problémám a tamponnal
2015. máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Érzed, hogy ha tele van, és akkor ki kell cserélni.

De amúgy is ajánlott kb.4 óránként cserélnei, mivel a vér ami belejut, tökéletes táptalaj a baktériumoknak.


Egyáltalán nem ajánlott éjjel használni, inkább nagyobb szárnyas betétet kellene.


Igaz én is használom,mikor elmegyek otthonról, mivel ez a legkényelmesebb, de a nőgyógyászom azt mondta, hogy ő személy szerint betiltaná a tamponokat.


25l

2015. máj. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!