Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menjek vissza orvoshoz?

Menjek vissza orvoshoz?

Figyelt kérdés
Mult het hetfon voltam nogyogyasznal, huvelygombara felirt klion-d huvelytablettat. Elhasznaltam, de meg mindig piros es nagyon viszket. Mondta, hogy nrkem ez valamiert mindig visszajon. (Egyebkent az az erdekes, hogy mindig akkor jon elo, amikor az aranyerem is kint van. Legalabbis en ilyenkor eszlelem a tuneteket mindig.)
2015. máj. 29. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Klion d nagyon erős, lehet egy tejsavas kúp vagy gel kell csak. (nekem lactofeelt javasoltak utana)
2015. máj. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%
Igen, mert nem használt neked az amit felírt a doki, más ami okozza a panszodat.
2015. máj. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A klion d több gombára és baktériumra jó, látatlanban is használ, volt már a kezemben a betegtájékoztatója.
2015. máj. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!