Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Két menstruáció egy hónapban?

Két menstruáció egy hónapban?

Figyelt kérdés

Már hónap elején megjött ,viszont tegnap délután újra 'visszajött'..

Ez mitōl lehet?

Tegnap 2rosszhírt is kaptam és majdnem egész estig sírtam/tomboltam.. Lehet ettōl? vagy ez valami más?



2015. máj. 29. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
28 napos ciklussal az ilyen simán előfordul ha pont a hónap elején jön meg.
2015. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ ! ment a zöld kéz!:)
2015. máj. 29. 09:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha valakinek valahol 21 és 36 nap között jön meg, átlagosan nagyjából ugyanannyi napra, akkor rendszeres, normális ciklusa van.
2015. máj. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eltelt közte kb 21 nap, akkor nincs gáz. Néha az is előfordul, hogy a félidőben jön meg, az is normális, de csak akkor, ha nem folyamatosan, csak egy-egy alkalommal.

Egyébként ha 1-je hétfő, és akkor jön meg, akkor úgy ell számolnod, hogy 4 hét múlva jön meg megint, tehát 28-án hétfőn jön a következő. A mensi nem hónaphoz igazodik, hanem a 28 napos ciklushoz (de ez egyénenként változik, néhány embernek hosszabb, másoknak rövidebb). :)

18L

2015. máj. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Simán normális,ha a hónap elején meg volt akkor rá 21-18 napra ismét megjöhet.meg az első pár évben akár kimaradozhat,késhet,túl sokáig,vagy túl rövid ideig is eltarthat akár.


Én nem egyszer jártam úgy hogy hónap elején és végén is volt.

2015. máj. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem mostanaban eleg sokszor :(

neha ki is marad .. fura dolog ez a mensi:D

koszonom mindenkinek .. ment a zold:)

2015. máj. 30. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!