Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik a legvalószínűbb?...

Melyik a legvalószínűbb? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Maszturbáltam a lázmérőtartó (higanyos) tokjával (előtte persze megmostam), "lovagló pózban". Mielött elmentem volna, még kivettem, és véres volt kicsit.

Mi történhetett?


a) megjött. (már február6.án meg kellett volna, de beteg voltam, most újra beteg vagyok.)


b) megsértettem a hüvelyfalat.


c) átszakadt a szűzhártyám. (van barátom, csak távkapcsolat, már 2x lefeküdtünk, de nem vagyunk biztosak benne hogy átszakadt, illetve azt sem tudjuk, hogy vérzett-e (ha igen, akkor csak nagyon picit; sötét volt, ágyon nem volt nyoma...)


Egyáltalán nem fáj, csak vérzik picit. Szerintetek mi történhetett?


2010. febr. 26. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármelyik lehet. Hihetetlen mennyi eszed van...
2010. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

csináltam ilyet már többször is, semmi probléma nem volt még belőle soha...

de már nem vérzik.

Ha esetleg a hüvelyfalat sértettem meg, abból semmi problémám nem lesz, az magától begyógyul pár nap alatt, ugye?

2010. febr. 26. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Ja, ha többször csináltad, akkor semmi gond, úgy már mindjárt dícséret is jár érte... Butuska vagy, akárhány éves is vagy... Tippelhetek? 15-17 max.

Begyógyul pár nap alatt, de ha többször megsérted, abból lehet baj.

2010. febr. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

16 vagyok.

és köszönöm szépen, több ilyen nem lesz. ^^

2010. febr. 26. 15:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Kicsi liba, ilyet ne csinálj többet, a saját egészségedet veszélyezteted!
2010. febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!