Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves lány vagyok. Mostanába...

13 éves lány vagyok. Mostanában a fehér folyásom sűrűbb mint máskor, ezért összeragad a szőrzetem vagy hozzáragadok a bugyimhoz. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
sztem használj tisztaságit
2008. aug. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Fürödjél gyakrabban, esetleg borotváld le a szőrzeted, az is segít tisztán tartani.
2008. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Azért a fürdést ne vidd túlzásba, mert az inkább árt mint használ! Használj intim mosakodót és el kéne menni gyereknőgyógyászhoz. Lehet hogy elkaptál valamit a strandon vagy valahol.
2008. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

sokat segíthet, ha leborotválod ott, és használj tisztaságit. hasznos lehet az intim mosakodó (de az egyébként is, hogy fentartsa a ph értéket)

ha sárgás, zöldes, vagy barnás a folyás, és/vagy büdös, illetve sokáig nem múlik, menj nőgyógyászhoz. de azért is lehet, mert nemsokára meg fog jönni.

2008. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%
Az intim lemosó többet árt mint használ,ugyanúgy mint a tusfürdők,és egyebek.Ezen a területen nem ajánlatos semmi ilyesmit használni,a tiszta víz elegendő.Így még a hüvelyed természetes savassága sem borul fel.
2008. szept. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tisztálkodj sűrűbben.

Edith

2010. jan. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!