Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet, hogy ennyit...

Mitől lehet, hogy ennyit késik? Még sosem volt ilyen. Talán összefüggés lehet a két dolog között?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az előző menzeszem a 39. napra jött meg, már akkor is csodálkoztam, hogy ennyire későn, mert mindig megjött legkésőbb 32. napra, és volt 25 napos ciklusom is. És most pedig ismét sokat késik, 44. napon vagyok, és ez számomra nagyon furcsa, mert ennyit még sosem késett, és alig várom, hogy megjöjjön.

Körülbelül egyidejűleg kezdődött egy másik hasi problémám is, mégpedig állandó székrekedéssel küzdök, pedig felettébb rostdúsan táplálkozok és emellett napi legalább 2,5 liter vizet iszok. És azt vettem észre, hogy nem is az állagával van baj, csak mintha nem lenne bélmozgásom. Gondoltam már arra is, hogy a mozgáshiány miatt van, mert egy ideiglenes csontbetegség miatt sajnos nem igen van lehetőségem olyan sportot űzni, ami jól átmozgat. Az is a helyzet, hogy elég stresszes is vagyok, mert hajtás van a suliban, és az anyagi helyzetünket nem nevezném épp rózsásnak. Gasztroenterológushoz már bejelentkeztünk, hátha tud mondani valamit, de addig is szeretném a ti véleményeteket is hallani. Volt már valakivel hasonló?

16/L


2015. máj. 26. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg nem allt be..nyugi:)
2015. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 évesen ezen nem kell parázni, teljesen normális. Még nem állt be, nincs ezzel semmi baj. :)

18L

2015. máj. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!