Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 10 hónapja nincs menstruációm....

10 hónapja nincs menstruációm. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
10 hónapja nincs menstruációm. Szednem kellett egy doboz Norcolut-ot, ami meghozza az első menstruációt, majd fogamzásgátlót kell szednem. A probléma, hogy nem hozta meg ez a gyógyszer az első vérzést. Ilyenkor mi a teendő? Tudom, hogy orvoshoz kell menni, de hosszú hétvége van. Akinek volt már ilyen panasza, kérem írjon.
2015. máj. 23. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt kellene kideríteni mi az oka, úgy nem szeretem amikor a dokik fogamzásgátlót írnak mindenre.. Jövő héten vagy valamikor sztem Menj vissza és ragaszkodj az ok kiderítésében inkább. A fogi gátló nem old meg semmit.

Az ok lehet akár hormonproblema is bár 10 hónap akkor is sok idő. Ne hagyd magad.

2015. máj. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is menjél orvoshoz, hosszú hétvége után
2015. máj. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Norcolut után fogamzásgátló? Az orvos mondta ezeket? Ha igen, keress egy másik orvost, de sürgősen! Így nem lehet mit mondani!
2015. máj. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem 2 év maradt ki még tizenéves koromban. Írtak fel rá minden vackot, de nem szedtem be, mert nem akartam műanyaggal roncsolni a szervezetemet. 2 év eltelte után egyszer csak hirtelen megjött, azóta pontos. Semmi gyógyszert nem szedtem. (14 és 16 éves korom között volt a kimaradás.)
2015. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Soha nem volt rendszeres( 3-4hónapos kimaradások), de mostmár a 10. hónap, hogy nem jött meg. Nem működik a petefészkem azt mondták az orvosok.
2015. máj. 23. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó, akkor derítsék ki, mi bajod. Fogamzásgátlóval sem fog, ne aggódj.


Sőt, simán abbamaradhat végleg. Nem tüneti kezelés kel, hanem célzott hormonok - endokrinológus!

2015. máj. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!