Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elott mennyi...

Menstruacio elott mennyi idovel vannak panaszaitok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Altalaban 26-27 napra szokott megjonni, neha 24 napra.

Viszont tegnap ota faj az alhasam, ma a derekam, s csak 19.napnal tartok.

Sosem jott még meg 20-21napra, s nem is szeretnem, mert pont utazast terveztem hetvegere.


Velemenyetekre lennek kivancsi, hogy ezek a fajdalmak a 18-19. napon normalisak? Mert fajdogal, de megjonni nem jott meg. S most fogalmam sincs, hogy ez azt jelzi e hogy hetvegere szamitsak arra, hogy megjon 21 napra, vagy ez csak premenstruacios fajdalom, ami elotte egy hettel is lehet?



2015. máj. 22. 10:21
 1/3 anonim ***** válasza:
nálam változó :S van amikor egy héttel előtte érzem de akkor fáj a hasam, a derekam, a cicim, a combom belső fele de van amikor azelőtt fáj a hasam fél órával mielőtt megjönne és előtte semmi jele :D
2015. máj. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom.a valaszt,ment a zold kez. En is azert csodalkoztam, mert nekem is aznap szokott fajni, amikor megjon. S nem orulnek neki, ha pont most viccelne meg a ciklusom. :-)
2015. máj. 22. 10:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Könnyen lehet pedig, hogy megviccel. Sokan vannak akiknél valami idegi alapon az utazás miatti stressz szinte akármikor képes menstruációt előidézni.

Innen nem lehet megmondani, hogy Nálad ez mi. Készülj úgy, hogy akár mensi is lehet, jó esetben persze csak premenstruációs jelek.

Aviva tornát, Kriston tornát érdemes "használni", hosszú távon sokszorosan megtérül az ára annak is, ha rendesen elmész tanfolyamra, nem csak netről lesed le (de a semminél az is jobb persze).

Jó utazást :)

2015. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!