Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Nem jött meg időben, pedig óvszerrel védekezünk a barátommal. Az elmúlt napokban viszont néha fáj a hasam, pont úgy, mint menzeszkor szokott, és duzzadtabb a mellem, az is a menstruáció előtti napokban jellemző. Viszont már nagyon késik.

Stresszes időszakom volt (érettségi, nyelvvizsga) és tényleg védekeztünk, dr akkor miért nem jön meg??

L/18



2015. máj. 20. 17:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál nátha miatt, és nagyon alacsony volt a vérnyomásom (lehet ennek valami köze a dologhoz?)
2015. máj. 20. 17:43
 2/5 anonim ***** válasza:
a stressz miatt is lehet. miből veszed, hogy ezek a jelek most nem a menstruációra utalnak? ha nagyon aggódsz, akkor tesztelj.
2015. máj. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A menszesz tünetei hasonlóak a terhességhez. Nekem ugyan azok a tünetek voltak! 1 hét után csinálj tesztet!
2015. máj. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a gumi nem szakadt ki,akkor nem gondolnám,hogy terhes lennél. Az,hogy késik simán lehet a sok stressztől,idegességtől!

Ha nagyon aggaszt a dolog,akkor vegyél egy tesztet és megnyugszol!

2015. máj. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem értem ezeket a kérdéseket....ha védekeztetek normálisan nyilván nem...de elég lehet egy olyan is, hogy pár percre gumi nélkül csináltátok....vannak előharcosok is:D

nekem semmi előjele nem volt, 3 -ra jött össze( mi szerettünk volna babócát, tehát tervezett volt)

de ha kételkedsz...vegyél egy tesztet...senki nem tudja megsaccolni helyetted, hogy mi történt mit csináltatok, és vajon terhes lehetsz-e....De stressztől is simán kimaradhat, úgy érzi a tested, jelenleg nem alkalmas környezete arra, hogy gyereked legyen....ilyen is volt 17 éves koromban....aztán egyszer helyre jött.

2015. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!