Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség után ez normális?

Terhesség után ez normális?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok.szüleim 7 és 5 éve haltak meg,ezért nem érdekelt a sorsom,5 kapcsolatom volt,sajnos gumi nélkül védekeztünk.azóta normalizálódott az életem,szerelmes lettem van egy pár hónapos babánk.terhesség alatt condylomát fedeztek fel(szemölcsök a nemi szerven) és hpv gyanu.rákszürésem p3-ra felment.terhesség után citológia eredményem p2 nagativ lett.tehát jó.a hpv szürés az külön vizsgálat?vagy ha rákszürés megvolt akkor nem lehet bajom?most hogy visszakaptam az életkedvemet és lett családom,aggódom.tejem már elapatt. menszeszem volt hétvégén és most egy hétre rá megint jött ki vérzés.ez normális terhesség után,hogy ilyen rendszertelen?a hpv oltál ajánlott lenne nekem,a szemölcsim miatt?mennyire megbizható?olyan rémhireket hallottam hogy valaki attol betegedett meg.utána is rákos lett.kérlek válaszoljatok amire tudtok.köszönöm.
2015. máj. 18. 06:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!