Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Talált valamit a nőgyógyász a...

Talált valamit a nőgyógyász a bal petefészkemben. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Voltam ultrahangon vele. Kedden viszem vissza az eredményt de már nagyon idegesít.

3 mensim kimaradt, negatív teszt



2015. máj. 17. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jópofa vagy! :D Mi innen látatlanból honnan tudnánk, hogy mit látott a nőgyógyász a te petefészkedben? Miért nem kérdezted meg tőle?? Ha nem kérdezted meg, akkor várjál vele keddig, vagy holnap hívd fel telefonon, és kérdezd meg tőle.
2015. máj. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És ő nem mondta meg, mit talált? Akkor mi honnan tudhatnánk?
2015. máj. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azért mert nem magánrendelés, délelőtt rendelt az ultrahang viszont délután, mikor ott megkérdeztem az orvost leordította kb a fejem és kizavart.. Nem azt kértem hogy valaki mondjon nekem egy 100%os diagnózist..hanem tippeket akik esetleg hasonló cipőben járnak/jártak.
2015. máj. 17. 17:26
 4/7 vfrtom ***** válasza:
UFO.
2015. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi van az ultrahangról írva? Mi van a papíron diagnózis címen? Úgy találod meg, hogy Dig, vagy diagnózis.
2015. máj. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
latin..ha érteném már tudnám..
2015. máj. 17. 17:36
 7/7 anonim ***** válasza:
írd le.
2015. máj. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!